II miejsce Orlików w Krzeszowicach!!!!

Kolejny sukces Sokoła!!!!

W sobotę 10.12.2016 roku w Krzeszowicach odbył się VII Turniej Mikołajkowy. W turnieju brało udział 10 drużyn (APTM Krzeszowice, Kolejarz Prokocim, KS Zakopane, Przebój Wolbrom, Świt Krzeszowice, Czernichów, Hat Trick Skawina, Sokół Słopnice, UKS Trzebinia, APTM Krzeszowice II) rywalizujących w dwóch grupach.

Pierwszy mecz rozegraliśmy nie strzelając bramki ale chłopcy z Sokoła nie pozwalali przejść rywalowi na swoją połowę. Gra Orlików Sokoła była świetna , pojawiło się kilka sytuacji bramkowych jednakże piłka zdecydowanie nie chciała wpaść do bramki. Kolejny mecz tylko udowodnił dobrą formę chłopców mecz z Czernichowem zakończył się wynikiem 0 – 9 dla Sokoła, kolejne mecze również wygraliśmy (7-0 z APMT II, 2-0 ze Skawiną). W rezultacie w finale walczyliśmy o pierwsze miejsce z KS Zakopane gra była naprawdę na wysokim poziomie, chłopcy walczyli z całych sił i bramka faktycznie padła jednak Zakopane szybko wyrównało wynik a w ostatnich sekundach rywalowi udało się strzelić naszej drużynie bramkę, która spowodowała, że zajęliśmy II miejsce.

Jesteśmy my jako rodzice bardzo dumni z pracy i wysiłku jaki chłopcy włożyli w grę w tym turnieju. Gratulujemy i trzymamy kciuki.

Podziękowania należą się trenerowi Franciszkowi za solidnie prowadzone treningi, rozmowy wychowawcze z chłopcami, motywowanie ich do pracy, zawsze dobry humor oraz uśmiech a zwłaszcza za to, że zgłosił drużynę na Turniej.

Najlepszym bramkarzem turnieju został bramkarz Sokoła Sebastian Pach - Mikołajowi również dziękujemy za dobrą pracę na bramce:)

skład:

Kacper Marcisz, Sebastian Pach, Mikołaj Poręba, Filip Gaura, Piotr Palacz, Szczepan Curzydło, Miłosz Ubik, Bartosz Puto, Bartosz Więcek, Sebastian Franczak, Patryk Mrózek, Klaudiusz Młynarczyk.