DIDIGOLADA 2015 Rabka Zdrój 27.09.2015

27 września 2015 roku w Rabce Zdroju odbyła się V edycja turnieju piłki nożnej dziecięcych drużyn 6- osobowych pamięci Łukasza Miśkowca, w którym wzięła udział drużyna Żaków – Sokół Słopnice w składzie:

Kacper Marcisz, Mikołaj Poręba, Filip Strug, Michał Młynarczyk,Bartosz Puto, Piotr Palacz,Olaf Stańczuk, Konrad Stańczuk, Sebastian Pach, Oliwier Jaworski. Drużynę prowadzi trener Franciszek Mrózek.

Chłopcy spisali się bardzo dobrze dwa mecze wygrane, dwa przegrane i jeden zremisowany:

( KS Sokół-DIDI-GOL (0:0), (KS SOKÓŁ – ORKAN SZCZYRZYC 4:0), KS SOKÓŁ- AKADEMIA SANDECJA II 3:2, KS SOKÓŁ – ORKAN NIEDŹWIEDŹ 1:3, KS SOKÓŁ – SANDECJA I 0:3).

Drużynie kibicowali na trybunach rodzice, których emocje wyrwały z ławek. Atmosfera była bardzo przyjazna a turniej dobrze zorganizowany. Chłopcom życzymy wielu sukcesów i umiejętności godzenia się z przegraną.

Serdecznie dziękujemy trenerowi panu Franciszkowi za zaangażowanie i solidne treningi.

Powiązana galeria: