DRUŻYNA KS SOKÓŁ SŁOPNICE ŻAKI I ORLIKI pod OPIEKĄ TRENERA FRANCISZKA MRÓZKA.

DRUŻYNA KS SOKÓŁ SŁOPNICE ŻAKI I ORLIKI  pod OPIEKĄ TRENERA FRANCISZKA MRÓZKA.

Drużyna została założona przez trenera Franciszka Mrózka  3 lata temu i dzięki intensywnej pracy w tym okresie, aktualnie może pochwalić się niejednym sukcesem odniesionym na szczeblu lokalnym, powiatowym, wojewódzkim a także dwoma wygranymi turniejami na Słowacji.

Nie byłoby tego wszystkiego gdyby nie ciężka praca chłopców podczas treningów, ich zaangażowanie i zapał. Ogromną pracę wykonuje trener( posiadający wysokie kwalifikacje aktualnie je jeszcze podnosząc), którego treningi są zawsze doskonale przygotowane i solidnie prowadzone, co przekłada się na owoce tej pracy, podnoszenie i doskonalenie umiejętności naszych zawodników. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców możliwe były wszystkie wyjazdy i udział w różnorodnych turniejach poprzez, co w dobrym stylu zareklamowaliśmy i wypromowaliśmy Klub Sokół Słopnice  oraz Gminę  Słopnice.

O dobrej atmosferze i doskonałym szkoleniu świadczy również to, że nasze szeregi zasilają ,wspierają i podnoszą efekty pracy podczas turniejów koledzy z sąsiednich miejscowości (Tymbark, Limanowa).

Nie trzeba tutaj wymieniać tego, co udało się zrobić i osiągnąć do tej pory ( zachęcamy do przeglądnięcia zawartości strony) ale uważam, że należy zaznaczyć,że to my jako drużyna (dzieci, rodzice trener) dzięki wspólnej, ciężkiej pracy zdziałaliśmy wiele dla naszych dzieci. i jeszcze wiele możemy osiągnąć tworząc taki właśnie zgrany team.

W imieniu zarządu KS Sokół Słopnice pragnę pogratulować dotychczasowej, wzorowej i owocnej pracy ZAWODNIKOM obu drużyn, RODZICOM oraz TRENEROWI życząc  dalszej i owocnej pracy..

Aktualny skład

TRENER: Franciszek Mrózek:

Orliki: Mikołaj Poręba, Sebastian Pach, Patryk Mrózek,Bartosz Więcek,Jakub Więcek, Kuba Więcek, Filip Gaura, Miłosz Ubik, Kacper Marcisz,Szczepan Curzydło, Sebastian Franczak,Bartosz Puto, Piotr Palacz, Hubert Szewczyk,Klaudiusz Młynarczyk,Albert Kęska.

Żaki: Olaf Stańczuk, Karol Kaim, Jan Urbański, Michał Młynarczyk, Filip Strug, Oliwie Jaworski, Konrad Kłodnicki, Kacper Kapera, Michał Pala, Sebastian Woźniak, Filip Kęska, Szymon Pach.