Eliminacje do Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku.

Powiatowe eliminacje do udziału w Turnieju z Podwórka na Stadion

W sobotnie popołudnie w Szkole Podstawowej nr 3 w Limanowej odbyły się powiatowe rozgrywki kwalifikujące poszczególne drużyny do udziału w Turnieju z Podwórka na Stadion.

W eliminacjach wzięli udział chłopcy grający w KS Sokół Słopnice w składzie:

Michał Pala, Filip Kęska, Jan Urbański, Kacper Marcisz, Filip Gaura, Filip Strug, Piotr Palacz, Michał Młynarczyk, Patryk Mrózek,Sebastian Pach.

Po bardzo aktywnej i walecznej grze w rezultacie drużyna zajęła II miejsce, przegrywając z AP Limanovia zaledwie 3:2.

Trzeba zaznaczyć, że walka była bardzo wyrównana i trudna ze względu na ilość drużyn jak również ich wysoki poziom gry w tej kategorii wiekowej.

Najlepszym strzelcem eliminacji został Piotr Palacz – GRATULUJEMY!!!!

Pomimo, że nie udało się osiągnąć założonego celu nie zniżamy lotów, wręcz przeciwnie wyciągamy wnioski i ćwiczymy, aby móc wkrótce podzielić się z Wami kolejnymi sukcesami.

Podziękowania należą się trenerowi Franciszkowi Mrózkowi, który całą swoją energię, siłę i zapał przekazuje naszym zawodnikom motywując ich do dalszej, owocnej pracy.