Futbol bez granic - Turniej eliminacyjny w Krzeszowicach (do międzynarodowego turnieju w październiku)

Futbol Bez Granic

Orliki 2007 i młodsi Krzeszowice, 02.04.2017

W niedzielę 2 kwietnia na obiektach sportowych w Krzeszowicach na pl. Kulczyckiego 2 odbył się Eliminacyjny Turniej „Futbol dla wszystkich” Turniej rozpoczął się o godz. 8.00. Czas gry meczu :16 min, Ilość drużyn:18. Byliśmy podzieleni na 3 grupy, w których graliśmy systemem każdy z każdym, po rozgrywkach grupowych każda drużyna rozegrała 2 mecze w fazie play off. ( graliśmy 6+1 ),Sokół walcząc w swojej – bardzo mocnej grupie do fazy PLAY OFF wyszedł z pierwszego miejsca wygrywając wszystkie potyczki futbolowe. Niestety długa przerwa, wysoka temperatura , rozkojarzenie sprawiły, że w meczu o I miejsce z Będzinem w rzutach karnych ulegliśmy rywalowi spadając do grupy walczących o miejsce III – na szczęście duch walki powrócił i tym razem pokonaliśmy rywala – Wisła Brzeźnica utrzymując podium. Dzięki temu wywalczyliśmy sobie awans do Międzynarodowego Turnieju, który odbędzie się w październiku. O szczegółach będziemy informować na stronie sokolzaki.futbolowo.pl.

Drużyny które wzięły udział w turnieju: APMT Krzeszowice 2007, APMT Krzeszowice 2008, APMT Czernichów, APMT Limanowa, Gks Świt Krzeszowice, Prądniczanka Kraków, Hat-trick Skawina, LKS Mordarka, Wisła Brzeźnica, Słowik Olkusz, Didi Gol Rabka, FC Będzin, MKS Trzebinia Siersza, Champions Kraków, Jadwiga Kraków, AP Gołcza, Uks AP 21 Trzebinia, Olimpia Piekary Śląskie" (http://bedzin.futbolowo.pl).

Nasza grupa:

APMT KRZESZOWICE 2008

WISŁA BRZEŹNICA

APMT LIMANOWA

SOKÓŁ SŁOPNICE

PRADNICZANKA KRAKÓW

GKS ŚWIT KRZESZOWICE

Skład drużyny:

1.Mikołaj Poręba, Sebastian Pach,Piotr Palacz, Klaudiusz Młynarczyk, Jakub Więcek, Michał Młynarczyk, Filip Gaura, Bartek Więcek, Patryk Mrózek, Michał Pala, Bartosz Puto, Kacper Marcisz.

Serdeczne podziękowania dla Trenera Franciszka Mrózka za zgłoszenie nas do turnieju oraz pana Adama Marcisza za opiekę i prowadzenie drużyny. Rodzicom dziękujemy za mobilizujący doping i miłą atmosferę oraz pyszne lody i pizzę J