II EDYCJA TURNIEJU O PUCHAR WÓJTA GMINY SŁOPNICE ZA NAMI.....DZIĘKUJEMY GMINIE SŁOPNICE GŁÓWNEMU SPOSOROWI I WSZYSTKIM INNYM SPOONSOROM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
II EDYCJA „ TURNIEJU O PUCHAR WÓJTA GMINY SŁOPNICE „ ZA NAMI.
4.06.2017 roku po godzinie 9:00 rozpoczęły się rozgrywki piłki nożnej między drużynami uczestniczącymi w Turnieju a były to:
GRUPA U-9 (ŻAKI ROCZNIK 2008)
- FC JUNIOR „SACA” KOSZYCE
- LKS MORDARKA
- SOKÓŁ SŁOPNICE 2008
- „WISŁA” BRZEŹNICA
- SANDECJA NOWY SĄCZ
- AP „PIŁKARSKIE NADZIEJE” MIELEC
- PODHALE NOWY TARG
- UKS „UL” KRAKÓW
- SOKÓŁ SŁOPNICE 2009
- AP LIMANOVIA
Miejsca w tej grupie :
I – Sokół Słopnice 2008
II – Sandecja Nowy Sącz
III – UKS „Ul” Kraków
IV Podhale Nowy Targ, V „Wisła” Brzeźnica, VI AP Mielec, VII SACA Koszyce
VIII AP Limanovia, IX LKS Mordarka, X Sokół Słopnice 2009.
Skład drużyny Sokoła:
Olaf Stańczuk, Jan Urbański, Michał Młynarczyk, Filip Strug, Filip Kęska, Karol Kaim, Kacper Kapera, Konrad Kłodnicki, Oliwier Jaworski, Szymon Pach, Szymon Młynarczyk, Sebastian Woźniak, Michał Pala.
GRUPA U – 11 (ORLIKI ROCZNIK 2006 I MŁODSI)
- PODHALE NOWY TARG
- FC JUNIOR „SACA” KOSZYCE
- AP MAM TALENT LIMANOWA
- AP LIMANOVIA
- MUKS HALNY KAMIENICA
- ABC FUTBOLU SKOMIELNA BIAŁA
- SOKÓŁ SŁOPNICE I
- LKS MORDARKA
- HARNASIE TYMBARK
- AP SPORTOWE MARZENIE
MIEJSCA W TEJ GRUPIE przedstawiają się następująco:
I AP LIMANOVIA
II LKS MORDARKA
III SOKÓŁ SŁOPNICE I
4 – MUKS HALNY KAMIENICA, 5- PODHALE NOWY TARG, 6- HARNASIE TYMBARK, 7- FC JUNIOR „SACA” KOSZYCE, 8- AP SPORTOWE MARZENIE, 9 – AP MAM TALENT, 10- ABC FUTBOLU SKOMIELNA BIAŁA.
Skład drużyny Orlików:
Mikołaj Poręba, Piotr Palacz, Kacper Marcisz, Miłosz Ubik, Szczepan Curzydło, Patryk Mrózek, Mateusz Goryczka, Albert Kęska, Hubert Szewczyk, Bartosz Więcek, Jakub Więcek, Jakub Więcek, Klaudiusz Młynarczyk, Filip Gaura, Bartosz Puto, Sebastian Pach.
Turniej został zorganizowany przez rodziców chłopców uczęszczających do grup Żaków i Orlików trenujących pod okiem trenera Franciszka Mrózka a głównym sponsorem imprezy jest Gmina Słopnice na czele z Wójtem Panem Adamem Sołtysem. Swoją obecnością zaszczycili nas również: Starosta Powiatu Limanowskiego Jan Puchała, członek rady Powiatu pan Jan Więcek, przewodniczący Rady Gminy pan Józef Filipiak oraz niektórzy z darczyńców i sponsorów dzięki, którym udało się zakupić nagrody rzeczowe na loterię dzięki której nasz turniej był jeszcze bardziej atrakcyjny ( główną nagrodą był rower ale losy kryły także smart watch, siedzisko PIŁKA, plecaki, torby sportowe oraz piłki dzięki temu turniej przysporzył wielu emocji oraz wzbudził radość dzieci – i to jest najważniejsze.
Ok. godz. 12:00 nastąpiło oficjalne otwarcie turnieju, powitanie wszystkich drużyn, odsłuchanie hymnu Słowacji i Polski. Starosta Powiatu Limanowskiego podczas otwarcia wręczył na ręce prezesa KS Sokół Słopnice komplet strojów dla jednej z naszych drużyn za, co serdecznie dziękujemy.
Serdeczne podziękowania kierujemy na ręce Prezesa LPPN pana Stanisława Struga, który ufundował nagrody indywidualne.
Najlepszego bramkarza
U-9 – JAKUB WOJTASZCZYK (WISŁA BRZEŹNICA)
U-11 – MIKOŁAJ CZACHURSKI (LKS MORDARKA)
Najlepszego strzelca
U 9 – IGOR SOWA (SANDECJA N.S)
U-11- MIKOŁAJ WRONA (LIMANOVIA)
Najlepszego zawodnika
U – 11 – SAMUEL MALINOWSKI (KOSZYCE)
U-9-
Najmłodszego zawodnika turnieju
Witek Mrożek
Panu Prezesowi LPPN serdecznie DZIĘKUJEMY.
Serdeczne podziękowania należą się przede wszystkim aktywnie działającym i lubiącym piłkę nożną rodzicom, którzy są niesamowici jeżeli chodzi o ogrom pracy którą wykonali. Starali się w zeszłym roku ale w tym postarali się na 200% współpraca z taką ekipą to sama przyjemność.
Dziękujemy Wojtkowi Strugowi, który koordynował pracę biura zawodów oraz Januszowi Młynarczykowi dzięki nim turniej przebiegł wg harmonogramu i zasad określonych regulaminem.
Dziękujemy również trenerowi Franciszkowi Mrózkowi pomysłodawcy I Edycji Turnieju oraz wielu świetnych pomysłów na tą edycję a przede wszystkim za rzetelne i profesjonalne przygotowanie naszych dzieci do gry.
Komentarze