II Liga Okręgowa E2-Orliki- wiosna2017/ I Liga Okręgowa F1 Żak RUNDA WIOSENNA
Terminarz rozgrywek ligi: LIMANOWA: I LIGA OKRĘGOWA F1 ŻAK (RW)
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1 w dniach 08-05-2017
1 |
M.U.K.S. HALNY KAMIENICA |
- pauzuje w kolejce |
____-__-__ |
|
2 |
LKS URAN ŁUKOWICA |
- A.P. BONITO |
2017-05-08 |
17:00 |
3 |
KS SOKÓŁ I SŁOPNICE |
- A.P. LIMANOVIA |
2017-05-08 |
17:00 |
4 |
GKS ORKAN NIEDŹWIEDŹ |
- A.P. MAM TALENT LIMANOWA |
2017-05-08 |
18:00 |
Kolejka 2 w dniach 15-05-2017
5 |
A.P. MAM TALENT LIMANOWA |
- pauzuje w kolejce |
____-__-__ |
|
6 |
A.P. LIMANOVIA |
- GKS ORKAN NIEDŹWIEDŹ |
2017-05-17 |
18:00 |
7 |
A.P. BONITO |
- KS SOKÓŁ I SŁOPNICE |
2017-05-15 |
17:00 |
8 |
M.U.K.S. HALNY KAMIENICA |
- LKS URAN ŁUKOWICA |
2017-05-15 |
17:00 |
Kolejka 3 w dniach 22-05-2017
9 |
LKS URAN ŁUKOWICA |
- pauzuje w kolejce |
____-__-__ |
|
10 |
KS SOKÓŁ I SŁOPNICE |
- M.U.K.S. HALNY KAMIENICA |
2017-05-23 |
17:00 |
11 |
GKS ORKAN NIEDŹWIEDŹ |
- A.P. BONITO |
2017-05-22 |
18:00 |
12 |
A.P. MAM TALENT LIMANOWA |
- A.P. LIMANOVIA |
2017-05-23 |
17:00 |
Kolejka 4 w dniach 29-05-2017
13 |
A.P. LIMANOVIA |
- pauzuje w kolejce |
____-__-__ |
|
14 |
A.P. BONITO |
- A.P. MAM TALENT LIMANOWA |
2017-05-30 |
18:00 |
15 |
M.U.K.S. HALNY KAMIENICA |
- GKS ORKAN NIEDŹWIEDŹ |
2017-05-29 |
18:00 |
16 |
LKS URAN ŁUKOWICA |
- KS SOKÓŁ I SŁOPNICE |
2017-05-29 |
17:00 |
Kolejka 5 w dniach 05-06-2017
17 |
KS SOKÓŁ I SŁOPNICE |
- pauzuje w kolejce |
____-__-__ |
|
18 |
GKS ORKAN NIEDŹWIEDŹ |
- LKS URAN ŁUKOWICA |
2017-06-05 |
18:00 |
19 |
A.P. MAM TALENT LIMANOWA |
- M.U.K.S. HALNY KAMIENICA |
2017-06-06 |
18:00 |
20 |
A.P. LIMANOVIA |
- A.P. BONITO |
2017-06-05 |
18:00 |
Kolejka 6 w dniach 12-06-2017
21 |
A.P. BONITO |
- pauzuje w kolejce |
____-__-__ |
|
22 |
M.U.K.S. HALNY KAMIENICA |
- A.P. LIMANOVIA |
2017-06-12 |
17:30 |
23 |
LKS URAN ŁUKOWICA |
- A.P. MAM TALENT LIMANOWA |
2017-06-12 |
18:00 |
24 |
KS SOKÓŁ I SŁOPNICE |
- GKS ORKAN NIEDŹWIEDŹ |
2017-06-12 |
19:00 |
Kolejka 7 w dniach 19-06-2017
25 |
GKS ORKAN NIEDŹWIEDŹ |
- pauzuje w kolejce |
____-__-__ |
|
26 |
A.P. MAM TALENT LIMANOWA |
- KS SOKÓŁ I SŁOPNICE |
2017-06-20 |
18:00 |
27 |
A.P. LIMANOVIA |
- LKS URAN ŁUKOWICA |
2017-06-19 |
18:00 |
28 |
A.P. BONITO |
- M.U.K.S. HALNY KAMIENICA |
2017-06-19 |
18:00 |
Terminarz rozgrywek ligi: LIMANOWA: II LIGA OKRĘGOWA E2 – ORLIK – WIOSNA 2017
Kolejka 1 w dniach 01-05-2017
1 |
LASKOVIA LASKOWA |
MORDARKA II |
2017-04-13 |
17:00 |
|
2 |
KS TYMBARK |
DOBRZANKA DOBRA |
2017-05-01 |
17:00 |
|
3 |
AP MAM TALENT LIMANOWA |
SOKÓŁ SŁOPNICE |
2017-05-04 |
17:00 |
|
PŁOMIEŃ LIMANOWA |
pauza |
Kolejka 2 w dniach 08-05-2017
4 |
DOBRZANKA DOBRA |
AP MAM TALENT LIMANOWA |
2017-05-11 |
17:30 |
|
5 |
MORDARKA II |
KS TYMBARK |
2017-04-20 |
17:00 |
|
6 |
PŁOMIEŃ LIMANOWA |
LASKOVIA LASKOWA |
2017-05-11 |
15:30 |
|
SOKÓŁ SŁOPNICE |
pauza |
Kolejka 3 w dniach 15-05-2017
7 |
KS TYMBARK |
PŁOMIEŃ LIMANOWA |
2017-05-18 |
15:30 |
|
8 |
AP MAM TALENT LIMANOWA |
MORDARKA II |
2017-05-17 |
17:30 |
|
9 |
SOKÓŁ SŁOPNICE |
DOBRZANKA DOBRA |
2017-05-16 |
17:00 |
|
LASKOVIA |
pauza |
Kolejka 4 w dniach 22-05-2017
10 |
MORDARKA II |
SOKÓŁ SŁOPNICE |
2017-05-11 |
17:30 |
|
11 |
PŁOMIEŃ LIMANOWA |
AP MAM TALENT LIMANOWA |
2017-05-25 |
16:30 |
|
12 |
LASKOVIA LASKOWA |
KS TYMBARK |
2017-05-22 |
17:00 |
|
DOBRZANKA DOBRA |
pauza |
Kolejka 5 w dniach 29.05.2017
13 |
AP MAM TALENT LIMANOWA |
LASKOVIA LASKOWA |
2017-06-01 |
17:00 |
|
14 |
SOKÓŁ SŁOPNICE |
PŁOMIEŃ LIMANOWA |
2017-05-30 |
17:00 |
|
15 |
DOBRZANKA DOBRA |
MORDARKA II |
2017-05-04 |
18:00 |
|
KS TYMBARK |
pauza |
Kolejka 6 w dniach 05-06-2017
13 |
PŁOMIEŃ LIMANOWA |
DOBRZANKA DOBRA |
2017-06-08 |
15:30 |
|
14 |
LASKOVIA LASKOWA |
SOKÓŁ SŁOPNICE |
2017-06-06 |
17:00 |
|
15 |
KS TYMBARK |
AP MAM TALENT LIMANOWA |
2017-06-05 |
17:00 |
|
MORDARKA II |
pauza |
Kolejka 7 w dniach 12-06-2017
13 |
SOKÓŁ SŁOPNICE |
KS TYMBARK |
2017-06-12 |
17:00 |
|
14 |
DOBRZANKA DOBRA |
LASKOVIA |
2017-06-12 |
17:00 |
|
15 |
MORDARKA |
PŁOMIEŃ LIMANOWA |
2017-05-20 |
09:00 |
|
AP MAM TALENT LIMANOWA |
pauza |
Komentarze