III miejsce orlików w turnieju Mikołajkowym w Krynicy Zdrój

Sokół Słopnice zajął III miejsce w turnieju Mikołajkowym w Krynicy Zdrój!!!

W dniu 02.12 i 03.12.2017 w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 im Polskich Olimpijczyków w Krynicy - Zdroju odbył się II Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej organizowany przez MUKS Mineralni.W turnieju wystartowało 8 zespołów z Małopolski grając w systemie każdy z każdym. Do pełni szczęścia brakło niewiele (zamiast remisu - wygrana w 5 kolejce). Pragniemy podkreślić, że poziom rywalizacji w obydwu rocznikach utrzymywał się na bardzo wysokim poziomie do ostatniego gwizdka.Najważniejsze że chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony,  mając na uwadze absencję  kilku zawodników. Podsumowanie Mikołajkowego turnieju wraz z uroczystym zakończeniem odbyło się zgodnie z harmonogramem o godzinie 14:30. Licznie zgromadzona publiczność miała okazję nagradzać brawami i mocno kibicować zarówno swoim drużynom, jak i innym zespołom.Uroczystość zamknięcia II Turnieju Mikołajkowego nie mogłaby się odbyć bez Pana Burmistrza Krynicy - Zdroju dr Dariusza Reśki który osobiście wręczył wszystkim zawodnikom medale, puchary oraz statuetki.Po rozegraniu wszystkich meczy w roczniku 2007 klasyfikacja trzech pierwszych miejsc przedstawia się następująco:

I miejsce - Akademia Kolejarz
II miejsce- Mineralni Krynica Zdrój
III miejsce - Sokół Słopnice

Zdjęcia i relacja wkrótce na stronce.

Skład Sokoła Słopnice; Mikołaj Poręba, Sebastian Pach, Kacper Marcisz, Młynarczyk Michał, Pala Michał, Młynarczyk Klaudiusz, Filip Strug, Filip Kęska.