KRAKOWSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI- ZBIERAMY EKIPĘ NA WYJAZD I UDZIAŁ W TYM WYDARZENIU!!!!!!!!!!!!!!

KRAKOWSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI-  ZBIERAMY EKIPĘ NA WYJAZD I UDZIAŁ W TYM WYDARZENIU!!!!!!!!!!!!!!

Drodzy Rodzice grupy Orlików oraz Żaków:) już niedługo odbędzie się w Krakowie kolejny Bieg Niepodległości mamy propozycję, aby pojechać jako drużyna Niebieskich i wziąć w nim udział....potraktujmy to jako zabawę i zorganizujmy się na ten wyjazd....jest to również dobra forma zareklamowania Gminy, Klubu i naszej miejscowości.....przemyślcie....

Krakowski Bieg Niepodległości

Promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii

reaktywujemy Krakowski Bieg Niepodległości!

Patriotyczne bieganie dla zdrowia i świetnego samopoczucia

to najlepszy sposób na uczczenie Święta Niepodległości.

Zapisz się na bieg!

Dowiedz się więcej oKrakowskim Biegu Niepodległości

Więcej o biegu

Organizujemy Krakowski Bieg Niepodległości , aby na sportowo uczcić wydarzenia związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości.

Aktywność fizyczna i promowanie zdrowego trybu życia towarzyszy nam na co dzień i od święta.

biegniepodleglosci.com.pl

Powiązana galeria: