Mecze mistrzowskie z Bonito II Mszana Dolna i AP Mam Talent Limanowa

Mecz  Sokoła Słopnice I z Bonito II  Mszana Dolna o godz.17.00. Zbiórka o godz.16.15 na stadionie w Słopnicach. Zabieramy stroje żółte, dresy, legitymację, ochraniacze. Gramy 2 x 25 - obecność n/w zawodników obowiązkowa!!!

Sokół Słopnice I - Olaf Stańczuk, Hubert Szewczyk,Olivier Jaworski, Konrad Kłodnicki, Konrad Stańczuk, Kacper Kapera, Szymon Pach, Szymon Młynarczyk, Jakub Więcek, Mateusz Goryczka, Jakub Bulanda, Filp Gaura, Bartosz Więcek, Sebastian Wożniak

Mecz Sokoła Słopnice II z AP Mam Talent Limanowa o godz.18.00. Zbiórka o godz.17.15 na stadionie w Słopnicach. Zabieramy stroje żółte, dresy, legitymację, ochraniacze. Gramy 2 x 25 - obecność n/w zawodników obowiązkowa!!!

Sokół Słopnice II - Piotr Palacz, Bartek Puto, Sebastian Pach, Mikołaj Porębą, Kacper Marcisz, Michał Młynarczyk, Filip Strug, Michał Pala, Patryk Mrózek, Filip Kęska, Jan Urbański, Klaudiusz Młynarczyk, Karol Kaim

Proszę o zapoznanie się z listami zgłoszeniowymi zawodników (wyżej napisane) do rozgrywek orlików - runda jesienna 2017. Terminarz rozgrywek na stronce LPPN w Limanowej.