Rozpoczęta Liga w Szczyrzycu

22.11.2015r. Drużyna Żaków ze Słopnic rozpoczęła rozgrywki ligowe w Szczyrzycu, które trwać będą przez 7 niedziel. Dzisiejsze dwa mecze można zaliczyć do udanych. Pierwszy mecz chłopcy grali od

- 11.00-11.45 - Sokół Słopnice vs Didigol 2. W pierwszej połowie meczu bramki strzelili: 2 bramki Piotr Palacz( nr 10); 1 bramkę Filip Strug (nr 14); Naszym bramkarzem był Mikołaj Poręba wynik I-połowy 3:0;

- w drugiej połowie chłopcom udało się wprowadzić piłkę do bramki przeciwnika 2 krotnie strzelali: Piotr Palacz i Filip Strug. Niestety również przeciwnicy oddali 2 celne strzały. wynik II-połowy 2:2 na bramce był Sebastian Pach.

Wynik ogólny Sokół vs Didigol 5:2

Drugi mecz nasze Żaki rozegrały z Orkanem Niedźwiedź II od 12.40- 13.25 W I-połowie  meczu padło aż 6 bramek dla naszej drużyny autorami bramek byli:

- Piotr Palacz, 2 gole Michał Młynarczyk (nr 3), 2 gole Klaudiusz Młynarczyk, Bartosz Puto (nr 20). Bramkarz Sebastian Pach.

Wynik I- połowy: 6:0.

Druga połowa również wygrana a gole strzelali: 2gole Filip Strug, 2gole Piotr Palacz, 1Klaudiusz Młynarczyk.Bronił Mikołaj Poręba.  Wynik II-połowy 5:0.

Wynik ogólny; Sokół Słopnice vs Niedźwiedź 11:0

Trenerowi dziękujemy a wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

Serdecznie dziękuję Oli Poręba mamie Mikołaja za skrupulatne notatki z meczu:) Jola Pach

Jeżeli rodzice dostrzegą jakieś błędy(kiedykolwiek), które mogłam popełnić przy wpisywaniu proszę zgłaszać: 605051915:)