Sokół zwycięzcą!!!!!!

KS Sokół zwycięski!!!!!!

Wyczekane, wypracowane oraz zasłużone I MIEJSCE dla drużyny orlików podczas URODZINOWEGO TURNIEJU AP MAM TALENT W KRZESZOWICACH – I jesteśmy pewni, że na zwycięstwie w tym Turnieju się nie skończy! Tym razem młodszy rocznik (2007) ponownie pokazał klasę i choć rywale nie byli „z pierwszej łapanki” – drużyna trenera Franciszka Mrózka pewnie wygrała w dobrze obsadzonym turnieju. W turnieju brało udział 9 zespołów.

Już w pierwszym meczu Sokół stanął przed niełatwym wyzwaniem, bo UL KRAKÓW w tym roczniku to ułożony zespół umiejący grać w turniejach. Ale tym razem nie było „syndromu pierwszego meczu”, często znacznie słabszego w wykonaniu naszych piłkarzy, którzy pewnie wygrali 2-0. W następnym meczu grupowym Sokół Słopnice pokonał Progres 2-0 po szybkich i składnych akcjach dwójki napastników. W ćwierćfinale zagrali z Górnikiem Siersza pokonując go również 2-0. W wielkim finale znalazły się trzy drużyny.

Koncertowo zagrali w meczach finałowych; w pierwszym meczu zremisowali 1-1 APMT I Krzeszowice posiadając dużą przewagę w tym meczu, a w drugim pewnie pokonali Wisłę Brzeźnicę 3-0 stawiając kropkę nad „i” wygrywając w całym turnieju.

Królem strzelców całego turnieju został Patryk Mrózek z Sokołą Słopnice. Na uwagę zasługuję jedna stracona bramka w całym turnieju co świadczy o dobrej postawie zespołu jak również bramkarzy; Mikołaja Poręby i Sebastiana Pacha – SERDECZNIE GRATULUJEMY.

Skład drużyny KS Sokoła Słopnice; Sebastian Pach, Mikołaj Poręba, Kacper Marcisz, Bartłomiej Więcek, Filip Gaura, Patryk Mrózek, Piotr Palacz, Klaudiusz Młynarczyk, Jakub Więcek, Hubert Szewczyk, Szymon Pach. Trenerzy; Franciszek Mrózek, Adam Marcisz.

Serdeczne podziękowania należą się rodzicom za wspaniały doping oraz dofinansowanie kosztów przejazdu oraz wpisowego na turniej. Dziękujemy wszystkim rodzicom,którzy byli i przyczynili się do wspaniałej atmosfery przed i po turnieju, a swoją postawą sprawili wielką radość i uśmiech na twarzach wszystkich chłopców.

Cieszymy się również z sukcesów naszych kolegów z drużyny żaków – rocznik 2008, którzy od pół roku rywalizują w różnych turniejach w różnych częściach Małopolski wygrywając turnieje i prezentując swoje wysokie umiejętności piłkarskie. Gratulujemy im i wszystkich chłopcom trenujących w naszej grupie (rocznik 2006,2007 i 2008).BRAWO!!!!!