Turniej Niedźwiedź Cup za Orlikami - II miejsce!!!!!!

W sobotę 28.01.2017 r. w Porębie Wielkiej odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej, w którym udział wzięła grupa KS Sokół Słopnice Orliki. W turnieju udział wzięło 9 drużyn m.i.:

UCZESTNICY:

1. Orkan Niedźwiedź I

2. LKS Mordarka

3. Sokół Słopnice

4. AP Węglówka

5. AP Bonito I

6. AP Bonito II

7. Orkan Szczyrzyc

8. Orkan Niedźwiedź II

9. Nadwiślan Kraków

Czas gry 1 x 10 minut każdy z każdym.

Turniej przebiegł w pozytywnej atmosferze chłopcy mieli możliwość wykazać się swoimi umiejętnościami podczas rozgrywania  dużej ilości meczów. Drużyna była bardzo zmotywowana przez trenera oraz skoncentrowana na grze. Jednak nie zabrakło także czasu na wspólne rozmowy, zabawy przepełnionej radością i śmiechem.

Najlepszym bramkarzem turnieju został bramkarz naszej drużyny: Sebastian Pach/ Mikołaj Poręba chłopcy z zapałem i oddaniem bronili bramek zmieniając się podczas meczów.

Chłopcom gratulujemy zajęcia II miejsca, medali i pucharu i życzymy powodzenia bowiem już za kilka dni szykujemy się na wyjazd na Turniej w Starej Lubovni na Słowacji.

Skład:

1. Mikołaj Poręba, Piotr Palacz, Patryk Mrózek, Kacper Marcisz, Filip Gaura, Bartosz Więcek, Kuba Więcek, Miłosz Ubik, Szczepan Curzydło,Klaudiusz Młynarczyk, Hubert Szewczyk, Sebastian Pach.