Turniej w Piekarach - III miejsce orlików

W dniu 16.12.2017  nasze orliki (rocznik 2008) zebrały kolejne cenne doświadczenia piłkarskie w swojej przygodzie z piłką.
Tym razem wybraliśmy się na turniej Mikołajkowy do Piekar, organizowany przez Akademie Piłkarska Mam Talent Krzeszowice.10 zespołów na dobrym poziomie, dwie grupy, piękna hala - nic tylko grać i się bawić.
Rozegraliśmy 4 spotkania grupowe , gdzie w pierwszym spotkaniu mimo przewagi w polu minimalnie przegraliśmy 1-0 z Jadwigą Kraków a w późniejszych meczach zagraliśmy koncertowo wygrywając z każdym przeciwnikiem wysoko, a kwintesencją dobrej gry był mecz o 3 miejsce z gospodarzami turnieju, wygrany pewnie 3:0.

Krótko jak istotny jest pierwszy mecz w turniej !!! Ale z czystym sumieniem można powiedzieć kolejny świetny turniej w wykonaniu naszych chłopców z rocznika 2008!

Skład: Olaf Stańczuk - Michał Młynarczyk, Michał Pazdan, Jan Urbański, Filip Kęska, Filip Strug, Karol Kaim, Konrad Stańczuk, Konrad Kłodnicki.