Żaki Sokoła, pokazowa gra na turnieju w Skrzyszowie pod Tarnowem
Sokół w grupie trafił na drużyny: Pogoń Staszów, Radłovia Radłów, FA Tarnów i AS Future Czchów. Na początek Sokół starł się z Czchowem wygrywając 7:0, od początku uciszając trybuny w Skrzyszowie i wysyłając ostrzeżenie dla pozostałych rywali. Na drugi rzut trafiła Radłovia którą Sokoły odprawiły z trzema strzelonymi bramkami. Rywalizacja z Tarnowem bez historii 6:0 dla Słopnic. O triumfie w grupie miał zadecydować mecz z niezwyciężoną do tej pory Pogonią Staszów, mecz zaczęli bardzo ambitnie walcząc o każdy centymetr boiska co uwieńczyli bramką ze stałego fragmentu gry (rzut rożny), Sokół ruszył do odrabiania strat, gra bardzo się zaostrzyła, po faulu straciliśmy podstawowego obrońcę, mimo to udało się wyrównać i pierwsze miejsce w grupie było sprawą otwartą. Zwycięstwo Sokołowie dał napastnik który ,,urwał się'' obrońcą i strzałem w długi róg ustalił wynik spotkania na 2:1. Z drugiej grupy do dalszej gry awansowała drużyna Baszty Rytwiany i gospodarze LUKS Skrzyszów z którymi Sokół spotkał się w półfinale i po ciekawej grze wygrał pewnie 2:0. W drugim półfinale spotkali się odwieczni rywale Pogoń Staszów z Basztą Rytwiany. Wyrównany mecz zakończył się remisem, do finału po rzutach karnych dostała się Pogoń mając okazję zrewanżować się Sokołowi. Mecz o trzecie miejsce między Skrzyszowem a Rytwianami również decydował się w karnych, tym razem Baszta Rytwiany miała więcej szczęścia i ostateczne zajęła 3 miejsce. W finale Pogoń Staszów chciała się zrewanżować Sokołowi za przegraną w grupie lecz zawodnicy że Słopnice nie mieli zamiaru powtarzać błędu z meczu grupowego i grali rozważnie w obronie przypuszczając co jakiś czas ataki na bramkę przeciwnika z czego dwa były skuteczne. Ostateczne Sokół triumfował w całym turnieju strzelając 22 bramki i tracąc zaledwie 1 bramkę. Gra była bardzo dojrzała i skuteczna wszyscy chłopcy dołożyli cegiełkę do sukcesu, organizatorzy wyróżnili indywidualnie dwóch zawodników Sokoła w kategorii najlepszy strzelec i najlepszy zawodnik turnieju. Trenerem grupy jest Franciszek Mrózek. Drużyna wystąpiła w składzie: Olaf Stańczuk, Michał Młynarczyk, Michał Pala, Jan Urbański, Filip Kęska, Filip Strug, Konrad Kłodnicki, Sebastian Woźniak, Oliwier Jaworski i Karol Kaim, dziękujemy rodzicom dzieci za wsparcie i kibicowanie.