I Miejsce Żaków "Lubovnia cup 2016" Słowacja

I Miejsce Żaków  "Lubovnia cup 2016" Słowacja

I Miejsce drużyny Sokół Słopnice „ŻAKI” na Słowacji

6 marca 2016 roku podopieczni trenera Franciszka Mrózka wzięli udział w Halowym Turnieju w Piłce Nożnej Żaków Rocznik 2007/2008 pod nazwą „LUBOVNIA CUP 2016”.

W turnieju udział wzięły takie ekipy jak MKF Stara Lubovnia, UKS Jasło, KS Koszyce, LUKS Skrzyszów, Zakopane, Revuka. Cały turniej polegał na rozegraniu meczów każdej drużyny z każdą. Nasze Żaki wygrały aż 4 mecze, jeden zremisowany i jeden przegrany. Poziom drużyn walczących w turnieju był wysoki i bardzo wyrównany, tym bardziej gratulujemy chłopcom wygranej. W rezultacie tak dobre wyniki pozwoliły zając drużynie I Miejsce.

Z pewnością pomagał chłopcom doping rodziców, którzy z trybun piosenkami i okrzykami motywowali do gry. Rodzice bardzo zaangażowani w rozwój drużyny zakupili piękny transparent oraz koszulki z logo KS Sokół i herbem Gminy Słopnice.

Warto dodać, że miano najlepszego zawodnika turnieju zgarnął zawodnik KS Sokół – Piotr Palacz. Serdecznie gratulujemy.

Najserdeczniejsze podziękowania kierujemy na ręce Wójta Gminy Słopnice za wsparcie finansowe, które umożliwiło nam ten wyjazd.

My ze swojej strony staramy się jak najlepiej zaprezentować naszą miejscowość w środowisku lokalnym oraz poza nim.

Skład:
1. Kacper Marcisz