I TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SŁOPNICE ZA NAMI!!!!!!!

I TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SŁOPNICE JUZ ZA NAMI

19.06.2016 roku na stadionie KS Sokół Słopnice odbył sie Turniej Piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Słopnice. Pomysłodawcą zorganizowania turnieju był trener grupy Żaki Sokół Słopnice Franciszek Mrózek. Natomiast ogromny wkład w przygotowaniu całej imprezy i jej przeprowadzeniu mieli rodzice chłopców uczęszczających do szkółki.

Cele naszego turnieju to:

- Popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży,

- promocja Gminy Słopnice

- propagowanie sportu, rywalizacji fair play oraz zdrowego stylu życia.

Turniej rozpoczął się tuż po godz. 9:00 natomiast jego uroczyste otwarcie nastąpiło o 10:30. Każda z drużyn została zaprezentowana i zaproszona indywidualnie na boisko, następnie powitani zostali zaproszeni goście tj. Sponsorzy, przedstawiciele Urzędu Gminy, Prezes KS Sokół Słopnice oraz wszyscy zawodnicy, trenerzy i rodzice. Kolejnym punktem otwarcia było wysłuchanie i odśpiewanie hymnu Polski i Słowacji po czym prezes KS Sokół pan Stanisław Dębski uroczyście zakomunikował, że I Turniej o Puchar Wójta Gminy Słopnice uważa za otwarty.

Po tak uroczystym otwarciu drużyny wróciły na boisko, aby rozegrać kolejne mecze. W turnieju udział wzięły następujące drużyny:

• MFK STARA LUBOVNIA – SŁOWACJA
  • UKS UL KRAKÓW
  • SZKÓŁKA PIŁKARSKA „GÓRALE” NOWY TARG
  • MOSIR BOCHNIA
  • ZOSTAŃ PIŁKARZEM – BOCHNIA
  • LKS MORDARKA
  • UKS MUSZYNIANKA
  • DIDI-GOL RABKA I
  • DIDI-GOL RABKA II
  • AP LIMANOVIA
  • HARNASIE TYMBARK
  • AP PROGRESS ANDRYCHÓW
  • KS SOKÓŁ SŁOPNICE I
  • KS SOKÓŁ SŁOPNICE II

I MIEJCE w Turnieju zdobyła drużyna Harnasie Tymbark

II MIEJSCE AP Limanovia

III UKS Muszynianka

Nagrody poszczególnym drużynom wręczył Prezes Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej pan Stanisław Strug, który przygotował również nagrody indywidualne dla najlepszego bramkarza, strzelca i zawodnika turnieju.

Najlepszym bramkarzem został: Konrad Golonka AP Limanovia

Najlepszym strzelcem został: Patryk Mrózek Harnasie Tymbark

Najlepszym zawodnikiem został : Kacper Marcisz KS Sokół Słopnice

Drużyna KS Sokół Słopnice zajęła 5 miejsce ustępując miejsc głównych gościom jak przystało na gospodarzyJ.

Wszystkim drużynom dziękujemy i gratulujemy wysokiego poziomu gry, zaangażowania i ducha walki. Życzymy Wam wielu sukcesów na dalszej drodze piłkarskiej. Mamy nadzieję, że turniej SłOPNICE ŻAK CUP WPISZE SIĘ NA STAŁE W HARMONOGRAM IMPREZ SPORTOWYCH W NASZEJ GMINIE.

Wszyscy młodzi adepci piłki nożnej biorący udział w tym turnieju bawili się znakomicie, a przybyli goście byli mile zaskoczeni samą organizacją – powiedział Franciszek Mrózek. - W tym dniu życie tych młodych piłkarzy stało się radośniejsze, weselsze i pełne optymizmu na przyszłość. Chciałbym serdecznie rodzicom - ''grupie niebieskich" oraz osobą wspomagającym gorąco podziękować. Zorganizowanie takiego turnieju piłkarskiego, na tym poziomie i z takim rozmachem nie byłoby możliwe bez pomocy rodziców. Dzięki nim wszystko było perfekcyjne. O efekcie solidnej pracy najlepiej świadczy reakcja dzieci, ich radość po zwycięstwach, uśmiech po medalach, to najwyższa zapłata dla Państwa. Podziękowanie składam również za zorganizowanie poczęstunku dla zaproszonych gości, trenerów, kierowników oraz zaproszenie drużyny z Tymbarku na lampkę szampana i wspólne grillowanie. Oprócz rodziców, wielki wkład w organizację turnieju miał prezes Sokoła Słopnice Stanisław Dębski oraz wójt Słopnic Adam Sołtys.

Podczas otwarcia Turnieju zaprezentowała się również grupa Cheerleaders z Mordarki. Dziewczętom oraz pani opiekun serdecznie dziękujemy za piękny występ.

Przez cały czas trwania turnieju chętne dzieci mogły pomalować sobie buźki, raczki lub zrobić tatuaż dzięki dziewczynkom, które bezinteresownie zaoferowały swoją pomoc.a były to:

Karolina Dębska

Paulina Kaleta

Alicja Bugajska

Kasia Szewczyk

Serdecznie wam dziękujemy w imieniu swoim i wszystkich pomalowanych:)

Dziękujemy również grupie GRAVITY REVOLT za zaprezentowanie swoich umiejętności oraz za udostępnienie rowerów chłopcom, którzy chcieli spróbować swoich sił na profesjonalnych rowerach.

Turniej przygotowany został na wysokim poziomie dzięki sponsorom, którzy bardzo nas wspomogli. Nagrody : puchary, medale, dyplomy, statuetki ufundował sponsor główny czyli Gmina Słopnice.

Pozostali sponsorzy to: KS SOKÓŁ SŁOPNICE, FIRMY: LUMORS, LIMDROG, STAMECO, TYMBARK, PAWLIMEX – KRÓLESTWO KAMIENIA, LABEL – DARIUSZ KOTARA, WOJTECBAU – BUDUJESZ, REMONTUJESZ ZRÓB TO Z NAMI,TOMBUS – USŁUGI TRANSPORTOWO –HANDLOWE, SROKA TRANSPORT – ADAM SROKA, ZRB JÓZEF CURZYDŁO, GAMA – SKŁAD MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH, DOM WESELNY „LIS”, ALIOR BANK, CUKIERNIA PTYŚ,RESTAURACJA „FAKTORIA” BOŻENA KAIM, LEWIATAN HIT POL, PINEZKA – ARTYKUŁY SZKOLNE I PAPIERNICZE, MAŁGORZATA I JAN JAWORSCY, PIEKARNIA „POD BRZEGIEM”.

WSZYSTKIM SPONSOROM I DARCZYŃCOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

I ZAPRASZAMY ZA ROK!

Powiązana galeria: