Żaki zakończenie sezonu halowego.

Udziałem w turnieju ,,Halny Cup 2017” rocznik 2008 zakończył w tym sezonie grę na hali. Był to najsłabszy występ naszych chłopców w tegorocznych turniejach, gra nie kleiła się, piłka nie chciała być posłuszna i zabrakło gry zespołowej. Mimo nieudolnej gry udało się chłopcom zająć trzecie miejsce, a do finału brakło niewiele. Pomimo słabego turnieju sezon był wyjątkowo udany, na korzyść chłopców przemawia fakt że, w tym sezonie rozegrali mnóstwo turniejów i nie schodzili z ,,pudła,” najczęściej zajmując pierwsze miejsca. Dodatkowo w czwartek rozegrali pod balonem długi bo ponad godzinny sparing z rówieśnikami z AP21 w Krakowie. Na tym meczu pokazali się z dobrej strony pewnie wygrywając spotkanie, a trzech chłopców z naszej drużyny dostało zaproszenie do udziału w turniejach.
Nareszcie wychodzimy z hali na ,,trawę” i należy w kwietniu skupić się na treningach, aby odbudować formę z jesieni. Sprawdzianem wiosennej dyspozycji będą rozgrywki ligowe i Deichmann, gdzie będziemy występować pod barwami Finlandii.