Nowe dresy z logiem firmy Muniak przyniosły szczęście chłopcom z rocznika 2008

W dniu dzisiejszym w podkrakowskich Liszkach chłopcy z rocznika 2008 zwyciężyli w Turnieju o Puchar Wójta Liszek, debiutując w dresach od nowego sponsora firmy Muniak. Rozgrywki w grupie nie zapowiadały ciężkiego turnieju, gładko wygrane mecze ze słabszą drużyną Hutnika Kraków i Futbolicą Kraków dały pierwsze miejsce w grupie. W fazie play-off trafiliśmy na mocniejszą drużynę Hutnika Kraków, mecz był bardzo wyrównany jednak szczęście i skuteczność były po stronie Sokoła, zwycięstwo 2:0 pozwoliło znaleźć się w grupie trzech najlepszych drużyn turnieju: AP21 Kraków, Słowik Olkusz i Sokół Słopnice. Mecz pomiędzy AP21 i Słowikiem nie przyniósł rozstrzygnięcia i zakończył się remisem 0:0. W rundzie finałowej Sokół najpierw potykał się z AP21 Kraków, mecz wyrównany z minimalną przewagą Słopniczan udokumentowany jedną i jedyną w meczu bramką. O pierwszym miejscu w turnieju miał zadecydować mecz ze Słowikiem Olkusz który musiał wygrać z Sokołem, nam wystarczał remis. Jednak nadzieja Słowika została zgaszona na samym początku, po pierwszej akcji meczu prowadziliśmy 1:0 i nie daliśmy sobie wyrwać triumfu wygrywając ostatecznie 4:0. Dodatkowo najlepszym bramkarzem turnieju został Olaf Stańczuk który prezentował się znakomicie i popisał się kilkoma pięknymi paradami bramkarskimi i przepuścił tylko jedną bramkę w całym turnieju.
Gratulujemy chłopcom sukcesu, sponsorowi czyli firmie Muniak jeszcze raz dziękujemy za nowe dresy i liczymy na dalszą współpracę.
Szczególne podziękowania dla trenera Kazimierza Zawady za przygotowanie i prowadzenie chłopców, oraz dla rodziców którzy wspierają i pomagają drużynie.

Skład drużyny: Olaf Stańczuk, Michał Pala, Michał Młynarczyk, Konrad Kłodnicki, Karol Kaim, Sebastian Woźniak, Filip Strug, Jan Urbański, Filip Kęska.