Rocznik 2008 wygrywa Gorce Cup 2018!

Rocznik 2008 wygrywa  Gorce Cup 2018!

Orliki Sokoła Słopnice 2008 były nie do zatrzymania w dzisiejszym turnieju który odbywał się na hali sportowej w Łącku, zorganizowanym przez MUKS Halny Kamienica. Mecze grupowe gładko wygrane 3:0 i 2:0 z MUKS Halny ''żółci'' i Mineralnymi Krynica, pewny awans do grupy mistrzowskiej. W grupie mistrzowskiej trafiliśmy na gospodarzy: turnieju MUKS Halny ''niebiescy'' i hali sportowej Gol Łącko. Z Halnym pomimo przewagi optycznej padł remis 1:1 a z Gol Łącko wygraliśmy 2:0. O końcowej klasyfikacji zdecydowała wygrana 0:1 drużyny z Łącka nad drużyną z Kamienicy, a to dawało Sokołom pierwsze miejsce, drugie Gol Łącko i trzecie gospodarze MUKS Halny Kamienica. Dodatkowo najlepszym strzelcem został Filip Kęska. Dziękujemy Trenerowi za poprowadzenie drużyny i gratulujemy chłopcom.

Skład: Olaf Stańczuk, Konrad Stańczuk, Michał Pala, Michał Młynarczyk, Filip Kęska Konrad Kłodnicki, Kacper Kapera, Filip Strug.