Niezapomniane chwile Żaków i Orlików podczas meczu Wisły Kraków 14.08.2016

Niezapomniane chwile na Krakowskim stadionie grup Orliki i Żaki KS SOKÓŁ SŁOPNICE

Dwie drużyny „Biała” i „Niebieska” w ubiegłą niedzielę pod opieką rodiców oraz trenera Franciszka Mrózka udały się do Krakowa w celu rozegrania dwóch meczów sparingowych z Akademią Piłkarską Wisły Kraków. Mecz rozpoczął się po godz. 15:00 i w rezultacie zakończył się wygraną obu naszych drużyn. Chłopcy pokonali swoich krakowskich kolegów walcząc bardzo dzielnie i starając się zaprezentować barwy klubowe z jak najlepszej strony.

Skład drużyny „Białej”

Bramkarz: Sebastian Pach; Piotr Palcz, Kacper Marcisz,Klaudiusz Młynarczyk, Miłosz Ubik, Bartosz Puto, Patryk Mrózek,Filip Gaura, Szczepan Curzydło, Sebastian Franczak, Hubert Szewczyk.

Skład drużyny „ Niebieskiej”:

Bramkarz: Mikołaj Poręba, Olaf Stańczuk, Konrad Stańczuk, Bartosz Klimek, Jan Urbański, Filip Kęska, Sakowski Dawid, Michał Pala, Karol Kaim, Sebastian Woźniak, Oliwier Jaworski, Filip Strug, Michał Młynarczyk

Po zakończonych meczach wszyscy wspólnie udali śmy się na stadion Wisły Kraków, na którym odbył się mecz Wisła Kraków vs Ruch Chorzów. Większość z nas oglądała mecz na dużym stadionie po raz pierwszy, więc towarzyszyły nam ogromnie pozytywne emocje. Dzieci były zachwycone samym stadionem ale także pięknym kibicowaniem kibiców obu drużyn.

Wycieczka była formą nagrody za pracę w zeszłorocznym sezonie. Już teraz chłopcy systematycznie trenują i przygotowują się do Limanowskiej I Ligii okręgowej F1 (Żaki) oraz E1(Orliki), która rozpoczyna się 28.08 i kończy się w październiku.

Zapraszamy do galerii, aby zobaczyć jak dobrze nasze grupy się bawiły.

Za piękne zdjęcia dziękujemy Darkowi Szewczykowi.